Fellne 18 Coll

Shitet nga: Fati 04 Shk 17:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 18 coll Brabus siq i shihni ne foto.

Per me shum thirr ne nr ose viber +38649192413
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim