Fellne 18 Coll

Shitet nga: Veton 05 Pri 12:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet 18 coll me goma.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim