Fellne 18 Tiguan

Shitet nga: Tiguan 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

999 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne origjinal per Tiguan me goma 235/50R18 BRIDGESTONE te veresNuk ka shpallje të vizituara
Në fillim