Fellne 18 coll per BMW EM 3

Shitet nga: Fatlum 28 Shk 16:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

420 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 18 coll per BMW EM 3
Viber :+38649144074
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim