Fellne 18 coll

Shitet nga: Fellne 18 coll 17 Mar 19:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 19 Gumat coll me guma shum tmira bajn për Audi dhe BMW xhinden në vushtrri.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim