Fellne 18 me goma te veres ne gjendje perfekte

Shitet nga: Fellne 18 22 Shk 09:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 18 ne gjendje shum te mir me goma te veres 225\40/18 te ardhura nga zvicrra ne gjendje shum te mir!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim