Fellne 18 me goma vere nga zvicrra ne gjendje pe..

Shitet nga: Fellne 18 15 Shk 16:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 18 me goma vere 225/40-18 ne gjendje shum te mir te ardhura nga zvicrra bejne per golf 5 audi Mercedes etj
Viber;; +38649454710
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim