Fellne 18 per Mercedes S,ML,GL,E

Shitet nga: xxxxxx 04 Dhj 23:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet 18 pa guma per Mercedes S , ML, GL, E.
Viber : +37745714055
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim