Fellne 18 per Mercedes

Shitet nga: Adhurim 18 Shk 02:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR   800 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet per mercedes Fellnet jan te ardhura nga Gjermania jan te profilit R18 te AMG qmimi i diskutueshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim