Fellne 18 per Mercedes

Shitet nga: fellne 31 Mar 19:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet 18 pa guma per Mercedes S class, E , GL , ML. Çmimi eshte 350 euro.Viber: +37745714055
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim