Fellne 18-she

Shitet nga: armend 14 Mar 23:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

480 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten fellnet 18she per wolswagen bmw audi mund te kontaktoni edhe ne viber faliminderit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim