Fellne 18-she

Shitet nga: armend 20 Mar 14:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

430 EUR   480 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
per wolswagen audi bmw
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim