Fellne 18-she

Shitet nga: armend 23 Mar 16:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet 18-she me goma te dimrit
Me goma te veres ndrrime nuk bej
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim