Fellne 18-she

Shitet nga: suat 28 Sht 11:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

280 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet 18-she ne gjendje te mira, gomat te mira nuk dridhin dhe nuk ushtojn. Fellnet bojn per audi a3,4,5,6 golf 5,6,7. Per tegjitha llojet e satit,fellnet jan origjinal te seat cupra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim