Fellne 18

Shitet nga: Fellne 16 Shk 19:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet me goma, fellnet bejne per audi,mercedes,vw etj.
Fellnet gjenden ne Prizren.
Per info mund te shkruani edhe ne viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim