Fellne 18

Shitet nga: Bekim Durmishi 22 Mar 14:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Jan ne form te yllit dhe jan shum te bukura jan me guma bejn per passat per golf per mercedes jan 18 permasat e tyre jan 235/40 ZR18 jan per marakli te kerrev
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim