Fellne 18

Shitet nga: Endrit 12 Gsh 13:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet 18 (4 cop)
Bej edhe ndrrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim