Fellne 18

Shitet nga: XxX 18 Gsh 15:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellnet jan 18, boj ndrrim me te njejta vetem 17. Me tjera jo. Arsyja pse pi hjeki pak pom vyn ni numer mat vogel.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim