Fellne 18

Shitet nga: Armend 31 Tet 23:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet Baracuda Velvet me goma te reja 225/40/18 ne gjendje mjaft te mire.Bejne ne shume vetura ,audi,vw etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim