Fellne 18

Shitet nga: rexhep 30 Dhj 18:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
felgat jon te ardhura nga gjermania
firma :ats 225/40/18 me goma te veres 2gomat e para jon te reja kure te mramtat jon pak te perdorne +2 pare rrath i bejn :
Audi: a3 .a4 .a6 golf 4.golf 5 golf 6 edhe mercedesave.
fellne+ goma.
jon shum te rujtne per marakli 044-897-699
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim