Fellne 185/60 15

Shitet nga: Fellne 19 Shk 23:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet 185/60-15 jan shum te mira nuk dridhin jan te ballancume me goma te dimrit .bajm ndrrim me fellne 14
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim