Fellne 185/65R14

Shitet nga: Mervani 08 Mar 14:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne te sapo ardhura nga gjermania te pasatit 2 fabrikisht me goma te dimrit M+S
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim