Fellne 18coll -05

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Fellne 13 Mar 20:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 18 coll me goma te Veres per ma shum
Kontakto ne Nr +38649816462 viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim