Fellne 18coll

Shitet nga: Veton 04 Jan 15:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR   350 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet 18 coll me goma te mira jan te gjtha te 4 te rujtne 044802902.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim