Fellne 19 RS

Shitet nga: Djuk 20 Jan 21:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

900 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
19" 5x112 S Line wheels polished for VW, AUDI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim