Fellne 19 coll

Shitet nga: Enis 06 Mar 23:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne 19 coll original , bejm ndrrim edhe me fellne 18
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim