Fellne 19 coll per bmw 5. x5 x6 -07

Shitet nga: bmw 17 Mar 23:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

799 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne per BMW series 5 x5x6 fellnet Jan 19 coll me goma shkum te Mira por gomat Jan per BMW series 5 te part jan 235/30/19 kurse te pasmet Jan 255/30/19 fellnet Jan te ardhura nga zvicrra .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim