Fellne 19 coll per bmw 5. x5 x6

Shitet nga: joni 18 Mar 21:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

650 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet 19 per BMW 5. BMW x5. BMW x6 fellnet Jan me goma m+s por Jan per BMW 530 gomat e para Jan 235/35/R19 kurse te pasmet Jan 255/35/R19 Jan te ardhura nga zvicrra.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim