Fellne 19 coll

Shitet nga: arianit 11 Pri 19:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellne 19 coll te reje original nitii
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim