Fellne 195/50/15 Golf 3 Etj

Shitet nga: valmir 03 Mar 11:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne 195/50/15 Golf 3 Etj
Viber +37745612660
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim