Fellne 195.55.r15

Shitet nga: Arton 02 Pri 23:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten ose ndrrohen mun te kontaktoni edhe me viber +38649212119 mundsi ndrrimi me fellne ma te Volga
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim