Fellne 195/60/15 ME GOMA TE REJA

Shitet nga: Dati Sot 19:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

198 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Boj. Per audi 80 citroen c2 c3 c4 citroen excara citroen berilingo
Per pugeot 206 307 207 partner etj
Per ford fiesta mondeo ford focus etj
Per audi b4 audi 80
Qmimi 200 komplet
Pikap
Info +37745546688
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim