Fellne 195 65 r15

Shitet nga: megjid 14 Mar 19:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne me goma 195 65 r 15 4 copa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim