Fellne 20 coll per x5 dhe x6

Shitet nga: Bmw 30 Pri 21:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 460 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne 20coll 315 35 20 shum t'mira . Jon gomat michelin , fellnet jon sa po te ballancuara . Boj edhe ndrrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim