Fellne 20-she

Shitet nga: besnik 26 Tet 10:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

525 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellne 20-she me 5 shrafa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim