Fellne 2017 Orgjinale meguma thuajse treja per Vw

Shitet nga: Besi Sot 18:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne orgjinale thuajse te reja 2017
Goma thuajse te reja Continental 215/55/17
Vw Golf 5,6,7 Passat Touran Tiguan
Qmimi 720euro. Mundesi ndrrimi
📞045/655/020. Prishtinë
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim