Fellne 205-55-R16 per te gjithe llojet e OPELIT

Shitet nga: ---- 24 Mar 09:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet per te gjjtha llojet e OPELIT
205-55-R16
Fellnet jon shume te rujtne
Me goma te veres shume te mira

Qmimi:220€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim