Fellne 22

Shitet nga: Alfred 04 Shk 10:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 22 per krajsler 2 kapaka nuk i kan me goma te reja viti 2014
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim