Fellne 225/ 45 R 17

Shitet nga: Burim 09 Pri 08:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes ose. Ndrroj fellnet per. Golf 4 ose. Bora
Me felne R 15 Per Golf 4 ose Bora
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim