Fellne 225-45-17 -14

Shitet nga: Fellne 10 Mar 19:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellne 225-45-17 jan ne gjendje shum te mir gomat e rea viti prodhimit 2014
pres bleres serjoz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim