Fellne 235/50R18

Shitet nga: Xhevdet 31 Mar 15:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellnet jan te mira po ashtu dhe gomat..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim