Fellne 245-45-17 per bmw -93

Shitet nga: beni 21 Shk 10:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne 245.45.17 per bmw me 4 gomat e mira m+s
Qmim I lire
Nr 044738680
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim