Fellne Amg

Shitet nga: Bujar 21 Nën 09:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne per Mercedes 225-45-18 me guma treja Qe 3 muj I kom ble Edhe fellnet jan treja per me shum kontakto 045-899-243 ose 049-316-968viber prej zvicrre Jon Te ardhura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim