Fellne Audi A4 A5 A6

Shitet nga: Valon 15 Shk 17:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet per Audi A4 A5 A6.
Fellnet jane me guma te reja..
Per me shum informata kontakto: +386 (0)49 580 000(viber)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim