Fellne BBS 18

Shitet nga: Arber 19 Mar 19:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Te ardhura nga zvicrra shiten me goma komplet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim