Fellne BBS origjinal per BMW 18"

Shitet nga: Fidan 07 Pri 13:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

520 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 18 origjinal BBS per BMW ne gjendje shume te mire profili mrapa 255/35/18"
Profili para 225/35/18"
Nuk dridhin jon shume te rujtne.
Fellnet mund te blihen me goma 850€
Ose pa goma 520€
Per info +37745645515 (viber)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim