Fellne BBS

Shitet nga: Berat 24 Qer 14:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet 15 BBS jon shum te mira te rujtne me goma shum te mira.fellnet bojn per vw golf 1.2.3.polo.opel.dhe shum lloje tjera.
Te interesuarit tkontakojn ne nr e tel dhe Viber +37745335107
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim