Fellne Bmw

Shitet nga: Alban 29 Tet 18:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne per Bmw seris 3 M paket jon 245/40 /R18 dy jon te ngusht dy te gjana dy guma ikan tmira per dimer dy skan Nr. 044392175ose049422550 edhe qit nr e kom viber +37744294446
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim