Fellne Bmw

Shitet nga: Deniz 18 Mar 13:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

950 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne Bmw Nr19
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim