Fellne Borbeti 13

Shitet nga: xxx 22 Gsh 16:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne (Borbeti) 13 ngjitur ne golf 3 ndrrim i mundshem me ni par 14 se tvogla per golf 3 ose edhe shiten!!!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim